Pompa ciepła czy gaz do starego domu 100m2? Rachunki mnie wykańczają!

Dom i remont założony przez Kowal56 0 odpowiedzi 👁️ 1 wyświetleń ⏱️ 1 min czytania ostatnia aktywność 2 godz. temu
Udostępnij: f Facebook 𝕏 WhatsApp
Kowal56
Autor wątku
Złota rączka nie pyta jak, tylko robi. Zawsze pomogę sąsiadom!
📍 Radom 🎂 52 lat 8 postów
#1 · pierwszy post 28.06.2026, 10:14

Cześć chłopy, mój stary dom 100m2 w Radomiu, ogrzewanie gazowe starej daty. Rachunki za gaz w zimę to jakaś masakra 😫 Zastanawiam się nad wymianą na pompę ciepła, ale kumple mówią że przy starym budownictwie to nie ma sensu. Czy ktoś z was robił taką zamianę w podobnym domu? Jak u was z kosztami i komfortem? Dajcie znać, bo już nie wiem co robić!

Dodaj odpowiedź

0 / 1000 znaków