#1 · pierwszy post
28.06.2026, 10:14
Cześć chłopy, mój stary dom 100m2 w Radomiu, ogrzewanie gazowe starej daty. Rachunki za gaz w zimę to jakaś masakra 😫 Zastanawiam się nad wymianą na pompę ciepła, ale kumple mówią że przy starym budownictwie to nie ma sensu. Czy ktoś z was robił taką zamianę w podobnym domu? Jak u was z kosztami i komfortem? Dajcie znać, bo już nie wiem co robić!