#1 · pierwszy post
27.06.2026, 18:06
Cześć! Prowadzę firmę od lat i niestety większość życia spędzam przy biurku. Ostatnio stwierdziłem że dość tego, kupiłem buty i zacząłem biegać. No i po trzech tygodniach kolana zaczęły strajkować 😅 Próbuję od 3-4 km co drugi dzień, ale chyba za szybko zwiększam obciążenie? Przed trzydziestką biegałem regularnie, teraz organizm jakby nie ten sam. Ktoś wracał do biegania w podobnym wieku po dłuższej przerwie? Jak rozsądnie zaplanować start, żeby się nie wykończyć w miesiąc? Dodam że ważę ok 92 kg przy 180 cm, więc pewnie to też robi swoje. Chętnie posłucham Waszych doświadczeń i porad.