#1 · pierwszy post
26.06.2026, 19:29
Hej kochani! 😊 Szukam rady jak biegać w deszcz, bo ostatnio pada często, a nie chcę rezygnować z treningu. Strasznie się boję, że się przeziębie, a nienawidze potem faszerować się lekami. Poza tym, mam pytanie eko - jak zabieracie ze sobą mokre rzeczy po bieganiu? Przecież te plastikowe worki to szkoda dla środowiska! Może macie jakieś sprawdzone, ekologiczne sposoby? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź! 🌧️🏃♀️