Bieganie w deszczu - jak się nie przeziębić i nie zaśmiecać?

Sport i forma założony przez Jola_z_Kielc 0 odpowiedzi 👁️ 0 wyświetleń ⏱️ 1 min czytania ostatnia aktywność 1 godz. temu
Udostępnij: f Facebook 𝕏 WhatsApp
Jola_z_Kielc
Autor wątku
Dom to nie miejsce – to uczucie 🏡
📍 Kielce 🎂 43 lat 20 postów
#1 · pierwszy post 26.06.2026, 19:29

Hej kochani! 😊 Szukam rady jak biegać w deszcz, bo ostatnio pada często, a nie chcę rezygnować z treningu. Strasznie się boję, że się przeziębie, a nienawidze potem faszerować się lekami. Poza tym, mam pytanie eko - jak zabieracie ze sobą mokre rzeczy po bieganiu? Przecież te plastikowe worki to szkoda dla środowiska! Może macie jakieś sprawdzone, ekologiczne sposoby? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź! 🌧️🏃♀️

Dodaj odpowiedź

0 / 1000 znaków