Budzę się o 3 w nocy i nie mogę zasnąć - trening wieczorem?

Zdrowie i samopoczucie założony przez SilowniaTomek 0 odpowiedzi 👁️ 1 wyświetleń ⏱️ 1 min czytania ostatnia aktywność 1 godz. temu
Udostępnij: f Facebook 𝕏 WhatsApp
SilowniaTomek
Autor wątku
„Forma to suma drobiazgów.”
📍 Szczecin 🎂 29 lat 12 postów
#1 · pierwszy post 26.06.2026, 15:37

Siema ekipa, mam taki problem. Trenuję 5x w tygodniu, ogarniam dietę, białko, makro wszystko na miejscu. Ale od jakiegoś czasu budzę się koło 3-4 w nocy i leżę godzinę zanim znowu zasnę. Rano jestem zmielony totalnie. Treningi kończę zazwyczaj koło 20:30, potem prysznic i koło 22-22:30 leże w łóżku. Kumpel mówi żebym brał magnez, inny że to przez ten wieczorny wysiłek i kortyzol. Ktoś tak miał? Przesunąć treningi na rano czy ogarnąć to inaczej? 💪

Dodaj odpowiedź

0 / 1000 znaków