#1 · pierwszy post
22.06.2026, 23:51
Hejka! 😊 Mam taki problem, że piekę sernik już chyba z 10. raz i ZA KAŻDYM razem mam pęknięcie na górze. Próbowałam już obniżać temperaturę, otwierać drzwi piekarnika na chwilę, a i tak wychodzi kanion jak z Wielkiego Kanionu 😅 Przepis mam od babci, sernik wychodzi mega smaczny, ale wyglądam go i aż mi smutno. Ostatnio koleżanka mówiła, że ona jakąś blaszkę z wodą wkłada pod spód? Ktoś to praktykował? A może macie jakieś inne patenty na idealnie gładki sernik bez rys? Będę mega wdzięczna za pomoc! 🙏😋