Sernik w kąpieli wodnej pęka mimo wszystko - co źle robię?

Kulinaria i przepisy założony przez PieczeJulka 0 odpowiedzi 👁️ 0 wyświetleń ⏱️ 1 min czytania ostatnia aktywność 1 godz. temu
Udostępnij: f Facebook 𝕏 WhatsApp
PieczeJulka
Autor wątku
„Sernik to terapia.”
📍 Rybnik 🎂 26 lat 14 postów
#1 · pierwszy post 26.06.2026, 23:54

Hejka kochani! 😊 Od jakiegoś czasu męczę się z idealnym sernikiem nowojorskim. Robię go w kąpieli wodnej, folia, foremka szczelna, temperatura 150 stopni... a i tak za każdym razem wychodzi mi na górze taki wielki rys 🤯 Ostatnio nawet zostawiłam go w piekarniku z uchylonymi drzwiczkami do ostygnięcia i nic! Ciasto jest wilgotne, kremowe, ale ten pęk psuje cały efekt wizualny, a chce go ładnie udekorować na urodziny siostry w weekend 🎂 Próbowałam już chyba wszystkiego - zmieniałam czas pieczenia, ubijałam jajka krócej żeby nie napowietrzać... Czy Wy macie jakieś sprawdzone patenty? Może to kwestia sera? Używamy z wiaderka z Piątnicy. Pomóżcie, boağını zaczynam wariować 😅

Dodaj odpowiedź

0 / 1000 znaków