#1 · pierwszy post
26.06.2026, 08:33
Hej, od trzech miesięcy pracuję na własny rachunek po odejściu z etatu. Wcześniej miałam stałą pensję, teraz wpływy są różne – czasem lepszym, czasem gorszym miesiące. Najgorzej jest z planowaniem stałych zobowiązań (raty, czynsz, media). Jak wy radzicie sobie z budżetem przy nieregularnych dochodach? Czy lepiej budować poduszkę na parę miesięcy z góry, czy raczej pilnować jakiegoś minimalnego progu? ;)