Dziwne stukanie przy odpalaniu po mroźnej nocy - co to może być?

Auto i moto założony przez PieczeJulka 0 odpowiedzi 👁️ 1 wyświetleń ⏱️ 1 min czytania ostatnia aktywność 2 godz. temu
Udostępnij: f Facebook 𝕏 WhatsApp
PieczeJulka
Autor wątku
„Sernik to terapia.”
📍 Rybnik 🎂 26 lat 13 postów
#1 · pierwszy post 25.06.2026, 16:20

Cześć wszystkim! 😊 Mój mały Peugeot 208 (rocznik 2019, benzyna) przy porannym odpalaniu, szczególnie jak jest zimno (a u nas w Rybniku ostatnio bywa mroźno!), wydaje dziwny, metaliczny dźwięk. Takie jedno, krótkie 'tuk-tuk' spod maski, zaraz po przekręceniu kluczyka. Potem gaśnie i dalej jeździ normalnie. Czy to może być coś z rozrusznikiem? A może to wina zimnego oleju? Ktoś się spotkał z czymś takim? Będę wdzięczna za rady! 🙏

Dodaj odpowiedź

0 / 1000 znaków