#1 · pierwszy post
25.06.2026, 16:20
Cześć wszystkim! 😊 Mój mały Peugeot 208 (rocznik 2019, benzyna) przy porannym odpalaniu, szczególnie jak jest zimno (a u nas w Rybniku ostatnio bywa mroźno!), wydaje dziwny, metaliczny dźwięk. Takie jedno, krótkie 'tuk-tuk' spod maski, zaraz po przekręceniu kluczyka. Potem gaśnie i dalej jeździ normalnie. Czy to może być coś z rozrusznikiem? A może to wina zimnego oleju? Ktoś się spotkał z czymś takim? Będę wdzięczna za rady! 🙏